Бджільництво - словник-довідник

АЛИЧА (вишня-слива) — гіллясте дерево заввишки до 8 м або чагарник заввишки 2-3 м родини розоцвітих. Дикоросла А. росте в Криму, на Кавказі, у Середній Азії. А. можна зустріти на лісових прогалинах, у сухих і вологих місцях, як одиночні екземпляри, так і великі зарості. Гілки рослини довгі, часто з колючками. Листя просте, довгасте, яйцеподібно-лопатеве, на краях загострене, зверху темно-зелене, знизу світле, краї частіше зубчасті, рідше — пильчасті. Квітки поодиноко розташовані, білого кольору. Плоди бувають ясно-жовтого, жовтогарячого, червоного, темно-червоного, синього й темно-синього, майже чорного кольору. Цвіте наприкінці березня — на початку квітня. Бджоли беруть із квіток нектар і пилок. Медопродуктивність А. — 40 кг з 1 га насаджень.

Рослина невибаглива до ґрунтів, але вимоглива до тепла й сонця.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.