Бджільництво - словник-довідник

ВЕРАНДА ЛЬОТКОВА — ящик, у якому передня або всі стінки зроблені з металевої сітки з чарунками не більше 3 мм. В. л. навішується перед льотком (рис. 6). Це пристосування необхідне для тимчасової ізоляції бджіл. Використовується в тих випадках, коли потрібно уникнути отруєння бджіл, якщо медоноси, на яких вони працюють, були оброблені отрутохімікатами, також при лікуванні бджіл й обробці їх різними лікувальними препаратами, щоб ізолювати захворілу бджолосім'ю від здорових і т.п.

Ізольованим бджолам потрібно давати в гніздо по 200-300 г свіжої води й стежити, щоб у бджіл не було недостачі в кормах.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.