Бджільництво - словник-довідник

ВЕРБЕНА — багаторічна трав'яниста рослина родини вербенових. Існує два види В.: лікарська й лимонна. Поширена на всій території європейської частини Росії, на Кавказі й Уралі. Любить рости на освітлених сонцем і закритих від вітрів місцях. Вимоглива до ґрунту й поливання. Рослина досягає заввишки до 1-2 м. Росте кущем, із прямим, угорі розгалуженим чотиригранним стеблом, із шерстистими краями. Листки на смак терпкі, пахнуть лимоном; середнє листя трироздільне з нерівними зубчасто-надрізаними дольками, з яких середня більша за бічні. Верхнє листя — довгасте, зубчасто-надрізане, верхівкове — цільне. Квітки синюватого кольору, зібрані в багатоквіткові рідкі колоски, угорі — у великий рідкий пучок, без запаху.

Цвіте в червні — вересні. Добрий медонос.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.