Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ВИГНАННЯ ТРУТНІВ — відбувається наприкінці літа, після закінчення медозбору. Бджоли відтискують трутнів від кормів, спочатку на крайні рамки, потім — на вставні дошки, на стінки й дно вулика. Коли трутні зголодніють і знесиліють, бджоли за крила витягають їх із вулика. Трутні намагаються знову проникнути у вулик, але бджоли посилено охороняють вулик і не пускають їх. Знесилені й завмерлі трутні зрештою гинуть.

Бджоли сімей, які приймають вигнаних трутнів, вимагають особливої уваги. Цілком можливо, що вони неблагополучні: безматкові або зі старими неплодовими матками.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.