Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ВІДНОВЛЕННЯ ГНІЗД — заміна старих стільників новими. Старі стільники вибраковують під час осіннього й весняного скорочення гнізд. Підлягають вибракуванню насамперед темно-коричневі й чорні, а також забруднені, неправильно відбудовані або уражені восковою міллю стільники. Якщо в таких стільниках є розплід, їх переставляють до краю гнізд, а коли вони звільняться, видаляють. Якщо в стільниках, які підлягають вибракуванню, є мед, його розпечатують, ставлять у гнізда вулика за вставну дошку, щоб бджоли перенесли мед у гніздові стільники.

Для зручності старі стільники пересувають до краю гнізда під час кожного огляду, а замість них поміщають свіжовідбудовані.

Всі неякісні стільники підлягають перетоплюванню.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.