Бджільництво - словник-довідник

ВІДНОВЛЕННЯ ГНІЗД — заміна старих стільників новими. Старі стільники вибраковують під час осіннього й весняного скорочення гнізд. Підлягають вибракуванню насамперед темно-коричневі й чорні, а також забруднені, неправильно відбудовані або уражені восковою міллю стільники. Якщо в таких стільниках є розплід, їх переставляють до краю гнізд, а коли вони звільняться, видаляють. Якщо в стільниках, які підлягають вибракуванню, є мед, його розпечатують, ставлять у гнізда вулика за вставну дошку, щоб бджоли перенесли мед у гніздові стільники.

Для зручності старі стільники пересувають до краю гнізда під час кожного огляду, а замість них поміщають свіжовідбудовані.

Всі неякісні стільники підлягають перетоплюванню.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.