Бджільництво - словник-довідник

ВІРУСИ (лат. virus — отрута) — збудники інфекційних хвороб рослин, тварин, комах, людини, що розмножуються всередині живих клітин. В. дрібніші за мікробів, виміряються мілімікронами, проходять через бактеріальні фільтри, через що їх назвали фільтрівними.

В. викликають важкі захворювання в людей — грип, краснуху, віспу, кір тощо; у тварин — чуму, сап, ящур тощо; у бджіл — вірусний параліч, мішочницький розплід, рослин — мозаїчна хвороба тютюну тощо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.