Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ВІТРОЗАПИЛЬНІ РОСЛИНИ існують ентомофільні рослини (запилювані комахами) і вітрозапильні рослини (що запилюються за допомогою вітру).

В. р. мають, як правило, ряд характерних рис: дуже дрібні й численні квітки, виробляють багато пилку. Одна рослина здатна виробляти мільйони пилкових зерен. У багатьох В. р. (ліщина, осика, вільха, шовковиця тощо) квітки з'являються ще до розпускання листя.

Бджоли воліють збирати пилок з комахозапильних рослин. Але якщо в природі мало квітучих ентомофільних рослин, а бджоли потребують пилку, вони збирають його й з вітрозапильних рослин.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.