Бджільництво - словник-довідник

ВНЕСЕННЯ БДЖІЛ У ЗИМІВНИК — робота, що проводиться тоді, коли температура повітря знижується до 0" і більше й установлюються заморозки. Заносити вулики потрібно обережно, на ношах і так, щоб вулики на них не розгойдувалися й не хиталися. Льотки перед перенесенням вуликів закривають.

У приміщенні вулики розміщають на стелажах у 2-3 яруси, залежно від висоти стелі у приміщенні. Не можна ставити вулики близько до стінок, оптимальна відстань — 20-25 см, біля вентиляційної системи й вхідних дверей. Між стінками вуликів залишають просвіти не менше 15 см. Слабкі сім'ї розміщають у верхньому ярусі, сильні — у нижньому. Після розміщення вуликів відкривають льотки.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.