Бджільництво - словник-довідник

ВОВЧЕ ЛИКО — багаторічний чагарник, що нараховує кілька видів. Росте повсюдно, особливо на вологих схилах. Висота рослини досягає 1,5 м. Гілки гладкі, блискучі, буруваті. Пагони зеленувато-буруваті. Листя почергове, цільнокрайнє, майже сидяче, гостре, до основи звужене. Зверху листя темно-зелене, знизу синювате, без опушення. Квітки сидять на торішніх пагонах групами по 3-4. Віночок рожево-червоний, запашний. Усі частини рослини дуже отруйні, особливо кора. Цвіте до появи листя у березні-квітні. Отриманий із рослини мед необхідно перед уживанням кип'ятити.

Існують декоративні форми рослини. Насіння В. л. висівають восени, після їхнього збирання у тінистих і вологих місцях, де воно росте.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.