Бджільництво - словник-довідник

ВОСКОВИЙ ГРИБ — мікроорганізм, який уражає бджолині стільники. За сприятливих умов (вологість, температура 18— 25 °С) для розвитку мікроба стільники темніють і руйнуються на коричневий пил. Тому уражені стільники бджолярі часто називають «іржею». Розвитку мікробів сприяє наявність у стільниках меду й перги, які необхідні для життєдіяльності В. г. На чистому воску (свіжовідбудованих стільниках) В. г. розвивається погано.

Заходи боротьби. Перед тим як ставити рамки суші на зберігання, необхідно ретельно звільнити їх від меду й перги, не зберігати запасні стільники у вологих і теплих приміщеннях, а під час огляду стільників відбирати ті, що уражені мікробом.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.