Бджільництво - словник-довідник

ВСТАВНА ДОШКА, або діафрагма, — застосовується для обмеження розміру бджолиного гнізда залежно від сили сім'ї. В. д. виготовляється з м'яких листяних порід дерева, крім берези, і з деревини хвойних. У холодну погоду за В. д. поміщають утеплення, що підтримує у вулику необхідну температуру. У багатокорпусних вуликах В. д. нижча, ніж у вуликах інших конструкцій. У комплект вулика найчастіше входить дві дошки. Щиток Д. складає 450 х 320 мм, довжина верхнього бруска — 472 мм, ширина — 20 мм. Д. складається з дощок затовшки 14 мм, з'єднаних між собою у чверть. У вулику її підвішують за допомогою плічок на фальцах. Для щільності її прилягання до корпуса бічні планки й нижній брусок дошки оббивають ущільнювачем із гуми.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.