Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ВТУЛКА ЛЬОТКОВА — в основному використовується як регулятор у вуликах-лежаках. В. л. дозволяє регулювати льотковий простір: у літню пору збільшувати до 2,5 см, а восени скорочувати до 0,8 см. При необхідності льотковий простір відкривають на всю довжину вулика-лежака.

В. л. виготовляють із липи, вільхи, ялини, з будь-яких м'яких порід дерева, крім смолистої сосни й берези.

У вертикальних вуликах використовують В. л. різної форми й розміру. Її розміри залежать від висоти льоткової щілини й товщини дошки передньої стінки вулика. Посередині В. л. з одного або обох боків вирізують отвори для льотків завбільшки 2 х х 0,8 см. Готову В. л. кріплять на передню стінку вулика.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.