Бджільництво - словник-довідник

ВУЛИКОВІ СКРІПИ — бувають різних конструкцій і залежать від типу вулика й частин, що їх необхідно скріпити.

Для вуликів-лежаків, перевезених на точки, використовують скріпи, що з'єднують дах із корпусом; виглядають вони як металева пластинка з двома отворами для шурупів (рис. 11, а).

У багатокорпусних вуликах використовують петлі спеціальної конструкції: скріпи, які складаються з двох частин, з'єднаних між собою зчіпкою, довжина якої регулюється залежно від кількості корпусів, які скріплюються. Одна з частин зчіпки кріпиться наглухо до даху вулика, інша — до дна (якщо воно знімне) або до корпуса (якщо дно незнімне). За допомогою спеціального затискача відстань між двома частинами скріпів, з'єднаних перед тим зчіпкою, зменшується, що й забезпечує щільне з'єднання корпусів (рис. 11, б).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.