Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ВУЛИЧКА — міжрамковий простір у гнізді бджіл, у бджільницькій практиці це ще й одиниця виміру сили сім'ї, куди входить 250-300 г бджіл. У природних умовах бджоли будують стільники завтовшки 2,4-2,5 см, з величиною вулички між ними 1,2-1,3 см. Стільники, у які бджоли складають нектар, можуть бути й товщі — 3,2-3,5 см.

На практиці величина В. залежить від кількох обставин. Наприклад, для кращого збереження в гнізді тепла В. навесні скорочують до 0,8-0,9 см. Такий прийом дозволяє бджолам краще обігрівати розплід.

Улітку В. прийнято збільшувати до 1,2 см, тому що вужчий простір перешкоджає нормальній вентиляції гнізда. Згодом це призводить до підвищення вологості в гнізді, і бджолина сім'я, як правило, починає роїтися.

Деякі бджолярі збільшують В. до 1,7-1,9 см, щоб бджоли могли відбудовувати глибші чарунки. У таких глабоких чарунках матки не можуть відкладати яйця, тому бджоли використовують їх під нектар.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.