Бджільництво - словник-довідник

ГЕРАНЬ — однолітня або багаторічна трав'яниста рослина із родини геранієвих. До роду входить близько 60 видів, деякі відрізняються високою медоносністю.

Г. лугова — багаторічна рослина заввишки 20-80 см. Росте на узліссях, у негустих березняках, на суходільних луках, уздовж доріг. Листя просте, супротивне. Квітки

блакитнувато-фіолетові. Оцвітина подвійна. Цвіте влітку. За період цвітіння в середньому дає до 27 кг меду з гектара.

Г. лісова — багаторічна рослина заввишки 20-80 см. Росте серед чагарників, у світлих лісах, на узліссях. Стебло пряме, розгалужене вгорі. Квітки великі, широко відкриті, їх багато, і вони зібрані в зонтикоподібне пухке суцвіття. Цвіте з кінця весни до першої половини літа. Нектаропродуктивність Г. лісової не така висока, як лугової.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.