Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ГЕРАНЬ — однолітня або багаторічна трав'яниста рослина із родини геранієвих. До роду входить близько 60 видів, деякі відрізняються високою медоносністю.

Г. лугова — багаторічна рослина заввишки 20-80 см. Росте на узліссях, у негустих березняках, на суходільних луках, уздовж доріг. Листя просте, супротивне. Квітки

блакитнувато-фіолетові. Оцвітина подвійна. Цвіте влітку. За період цвітіння в середньому дає до 27 кг меду з гектара.

Г. лісова — багаторічна рослина заввишки 20-80 см. Росте серед чагарників, у світлих лісах, на узліссях. Стебло пряме, розгалужене вгорі. Квітки великі, широко відкриті, їх багато, і вони зібрані в зонтикоподібне пухке суцвіття. Цвіте з кінця весни до першої половини літа. Нектаропродуктивність Г. лісової не така висока, як лугової.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.