Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ГІГІЄНА ПАСІЧНИКА полягає в утриманні чистими рук, робочого одягу, виробничих і службових приміщень. Чистота рук вбереже пасічника від інфекційних шлунково-кишкових і шкірних захворювань. Перед і після закінчення огляду вулика необхідно ретельно вимити з милом руки в теплій воді. Оглядаючи хворі бджолосім'ї, особливо заражені грибковими хворобами (аспергільоз тощо), потрібно дотримуватися правил обережності, тому що з вітром, що вдихається, у легені потрапляють спори збудника хвороби, які можуть згодом викликати важкі захворювання. Для профілактики необхідно надягти марлеву маску. Чистий одяг, на відміну від просоченого потом й іншими різкими запахами, не дратує бджіл і вони не жалять.

Улітку необхідно працювати у світлому халаті або комбінезоні й у білому крислатому капелюсі, щоб уникнути теплового удару, працюючи на пригріві. На пасіці повинні бути обов'язково аптечка, вода, ємність для води.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.