Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ГІПОДЕРМА — внутрішня епітеліальна тканина, що знаходиться під кутикулою (шкірочкою). Вона складається з одного шару клітин різної форми (циліндричних, пласких) залежно від частини тіла й віку бджоли. Основна функція Г. — вироблення її клітками хітину й поступове перетворення протоплазми клітин на кутикулу. У вигляді виростів клітин Г. утворюються волоски на тілі бджоли й лінзи очей. Клітини воскових, слинних, отрутних залоз, а також тих, що секретують личинковий корм, є видозміненими клітинами Г. Частина клітин Г. пов'язана з одного боку з кутикулярним виростом, з іншого боку — з нервовими закінченнями. Саме так утворюються окремі чутливі елементи дотику, смаку й нюху бджоли.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.