Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

  АБРИКОС ЗВИЧАЙНИЙ — належить до родини розоцвітих.

Досить високе дерево (від 5 до 17 м). Листя просте, серцеподібне або округле, із загостреною верхівкою, зверху темно-зелене, блискуче, знизу матове, іноді з опушенням з країв й уздовж жилок. Квітконіжки дуже короткі. Квітки біло-червоні або рожево-червоні, одиночні, великі, розпускаються раніше за листя. Маточка з опушеною зав'яззю. Плід — кістянка, із соковитим їстівним навколоплідником. Зацвітає набагато раніше, ніж інші плодові дерева (березень — квітень), що забезпечує ранньовесняний узяток медоносним бджолам. Плодоносити зазвичай починає з 3-5-літнього віку.

  А. з. культивується в садах або пришляхових і полезахисних лісосмугах. Любить легкі дреновані ґрунти. Вимогливий до тепла, відносно добре переносить посуху. А. з. найпоширеніший на півдні України, де займає близько 50 % території.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.