Бджільництво - словник-довідник

АНІС ЗВИЧАЙНИЙ — однолітня трав'яниста рослина із родини зонтичних.

У дикому вигляді на території СНД не зустрічається. Стебло пряме, заввишки 30-50 см, кругле, трав'янисте, вкрите коротким пушком. Нижнє листя суцільне з довгим черешком і великими зубцями на краях, середнє — трійчасте, з довгим черешком, верхнє — три-, п'ятироздільне, без черешка. Квітки дрібні, білі. Плоди яйцеподібної форми. Цвіте в липні — серпні. Один із найкращих медоносів. За сприятливих умов з 1 га посівів можна одержати до 100 кг меду.

Насіння А. використовують у фармакології. Плоди А. містять ефірні олії, що на 80-90 % складаються з анетолу.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.