Бджільництво - словник-довідник

ГОЛОВНИЙ МОЗОК БДЖОЛИ — являє собою масу нервових клітин і нервових волокон, тому що саме до нього тягнуться нерви від очей і вусиків. Г. м. складається з надглоткового ганглія, від якого відходять нерви до ротового апарата. Г. м. зв'язаний нервами з чутливими клітинами очей і вусиків, і передає нервові імпульси, що надходять від органів чуття у рухові центри. Подразнення, що надходять із зовнішнього середовища через очі й органи почуттів вусиків, керують діями комахи. В обезголовленої бджоли перестануть надходити подразники, але, завдяки руховим центрам тіла, вона буде здатна продовжувати рухатися, літати й навіть жалити.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.