Бджільництво - словник-довідник

ГОРОХО-ФАЦЕЛІЄВА СУМІШ — висівається для одержання зерен гороху й медозбору. Горох збагачує ґрунт азотом, а фацелія підтримує його стебла, запобігаючи їхньому загниванню в дощове літо. Обидві культури проростають при температурі 2— З °С, тому висівати їх можна в період сівби ранньовесняних зернових культур. Фацелія в цій суміші зацвітає через 42-45 днів після висівання, що припадає на перші дві декади червня. Нектаропродуктивність Г.-ф.с. з 1 га складає 55-60 кг цукру.

Норма насіння, необхідна для засівання 1 га: горох — 220- 250 кг, фацелія — 3 кг. Суміш можна використовувати як зелений корм, силос у суміші з кукурудзою.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.