Бджільництво - словник-довідник

ГРУДИ БДЖОЛИ складаються з 4 сегментів: передньогруди (1), середньогруди (2), задньогруди (3), проподеум (4) (рис. 13). Ці сегменти дуже щільно приєднані один до одного, до кожного з них кріпиться по одній парі ніжок. У грудному сегменті є спинна пластинка, вентральна пластинка й група пластинок з кожного боку, що називаються плейроном.

Передньогруди найбільша частина тіла, вона з'єднана з шиєю й несе першу пару ніжок. Середньоспинка лежить над основами крил, утворюючи саму опуклу частину грудної стінки. Задньогруди являють собою вузький пасок, тісно вклинений між середньогрудьми й проподеумом. Задньоспинка трохи розширюється в напрямку до основ крил. Проподеум складається з великої спинної пластини, жорстко з'єднаної із задньогрудьми. Позаду він різко звужений для прикріплення до стеблинки черевного сегмента.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.