Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ГРУДИ БДЖОЛИ складаються з 4 сегментів: передньогруди (1), середньогруди (2), задньогруди (3), проподеум (4) (рис. 13). Ці сегменти дуже щільно приєднані один до одного, до кожного з них кріпиться по одній парі ніжок. У грудному сегменті є спинна пластинка, вентральна пластинка й група пластинок з кожного боку, що називаються плейроном.

Передньогруди найбільша частина тіла, вона з'єднана з шиєю й несе першу пару ніжок. Середньоспинка лежить над основами крил, утворюючи саму опуклу частину грудної стінки. Задньогруди являють собою вузький пасок, тісно вклинений між середньогрудьми й проподеумом. Задньоспинка трохи розширюється в напрямку до основ крил. Проподеум складається з великої спинної пластини, жорстко з'єднаної із задньогрудьми. Позаду він різко звужений для прикріплення до стеблинки черевного сегмента.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.