Бджільництво - словник-довідник

ДВОДОМНІ РОСЛИНИ — мають одностатеві квітки. Чоловічі (тичинкові) й жіночі (маточкові) квітки розміщені в них на різних екземплярах. Прикладом Д. р. можуть бути верба, шпинат, коноплі, щавель тощо. Серед усіх видів подібних рослин налічується близько 4-5 %. Запилення квіток Д. р. відбувається тільки перехресним способом. У верби, наприклад, зав'язь плодів з'являється лише тоді, коли пилок із чоловічих квіток, які розміщені на одних деревах, буде перенесений на жіночі квітки інших дерев. Тому великою є роль бджіл, які запилюють Д. р.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.