Бджільництво - словник-довідник

АНТИТІЛА речовини білкової природи, які утворюються в організмі й накопичуються в сироватці або гемолімфі комах при введенні в організм різних чужорідних білків антигенів. До антигенів належать всі бактерії, віруси й інші мікроорганізми, а також білки якого-небудь іншого виду тварин або рослин. А., що утворюються при введенні певного антигену, є зазвичай специфічними щодо нього й реагують тільки з цим або близькоспорідненим антигеном. Кожен антиген стимулює утворення відповідного А. За характером дії на антиген А. поділяють на ті, які нейтралізують токсини, осаджують білкові розчини, осаджують бактерії, розчиняють їх і т.п. При перенесенні якого-небудь інфекційного захворювання в організмі виробляються А. проти збудників цієї хвороби.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.