Бджільництво - словник-довідник

ДЖЕРЕЛО ЗАРАЖЕННЯ — об'єкт або середовище, де збудник заразної хвороби — патогенний мікроб або паразит — може зберігатися, розмножуватися, виділятися в навколишнє середовище, а при сприятливих умовах проникати у здоровий організм людини, тварину або комаху. Джерела хвороб розділяють за типом на два види: первинний і вторинний. У бджільництві первинним Д. з. є хвора личинка або її труп, хвора бджола, або трупи бджіл і бджола-бацилоносій. Вторинним Д. з. є вулики, стільники, рамки, полотнинки, пасічний інвентар, узяті від сімей, уражених гнильцем, нозематозом тощо, а також мед, перга й вода з цих сімей.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.