Бджільництво - словник-довідник

ДЖМЕЛІ — перетинчатокрилі комахи із родини бджолиних, їхній рід нараховує близько 600 видів. У країнах СНД поширені близько 100 видів. У літній період ПІ. живуть сім'ями, восени сім'ї розпадаються. На зимівлю відправляються тільки самки, а навесні вони знову утворюють сім'ю. Джмелева сім'я складається з однієї матки, декількох десятків або сотень робочих трутнів і молодих самок.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.