Бджільництво - словник-довідник

ДЗВІНОЧОК — дворічна або багаторічна рослина. Квітки фіолетові, лійкоподібні. Віночок до половини п'ятироздільний, чашечка — з 5 ланцетно-шилоподібних чашолистків. Із дворічних видів у садах зустрічаються Д. середні й пірамідальні. Д. пірамідальні утворюють пірамідальні кущі заввишки до 30 см із квітками рожевого, лілового й синього кольору. Починають цвісти у квітні — травні на другий рік життя й цвітуть до заморозків.

Дзвіночки дають багато пилку й нектару. Бджоли охоче відвідують квітки рослини.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.