Бджільництво - словник-довідник

АПАРАТ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ ВУСИКІВ розташований на передніх ніжках бджоли. Це пристосування складається з напівкруглої виїмки на довгому членику лапки й шпори. Виїмка вкрита на краях гребінцем із дрібних щетинок, а шпора на кінці обладнана лопатою. При необхідності бджола згинає ніжку, джгутик вусика захоплюється шпорою, протягається між гребінцем виїмки й скоблювальним краєм шпори, і в такий спосіб вусик звільняється від сміття.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.