Бджільництво - словник-довідник

ЕСПАРЦЕТ — ранньолітній медонос, зацвітає до початку головного узятку, у той час, коли перецвіли вже сади і ягідники, але не зацвіли основні літні медоноси. Це період безузятковий, тому цвітіння Е. має велике значення для бджолярів. Тривалість його цвітіння іноді досягає 40 днів. Рослина невибаглива й може давати високі врожаї й на бідних ґрунтах. У культурі вирощуються три різновиди Е.: звичайний, закавказький і піщаний. Вміст цукру в нектарі цих різновидів різний, найвищий спостерігається в піщаного, трохи менше у звичайного, а потім уже в закавказького Е. Мед з Е. ароматний, світлого кольору, дуже приємний на смак.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.