Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЖАСМИН, або садовий жасмин, — батьківщина цього декоративного чагарнику — Китай. Добрий пилконіс. Може служити як жива огорожа. Перехресне запилення в основному здійснюють бджоли, але за їхньої відсутності можливе самозапилення. Висота рослини може досягати 4 м. Листя супротивне, довгасто-еліптичне, рідкопильчасте. Квітки білі, іноді з жовтуватим відтінком, 2-3 см у поперечнику. Чашечка складається з 4-5 чашолистків, віночок — з 4-5 пелюстків. Маточка одна, з 4-5 стовпчиками. Число тичинок досягає 16, а може бути й більше. Цвіте Ж. у травні — червні. Бджоли, крім пилку, беруть із рослини й нектар.

Сіянці Ж. починають цвісти на третій рік.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.