Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЖОСТІР — росте близько 15 видів рослини, з яких медоносне значення мають тільки кілька видів. Найцікавіший для бджільництва Ж. проносний. Це чагарник або невелике деревце родини крушинових. Розповсюджений у чорноземних і степових районах. Росте на узліссях і схилах, у розріджених лісах і річкових долинах. Рослина досягає 1,5-5 м заввишки, рідше 8 м. Гілки численні, супротивні, з колючими пагонами. Кора молодих гілок червонясто-коричнева, у старіших — темно-коричнева, майже чорна. Листя супротивне, черешкове, яйцеподібне або еліптичне, загострене. Квітки жовтувато-зеленуваті. Плід — куляста чорна кістянка з трьома-чотирма тригранними кісточками. Цвіте у травні — червні. Медопродуктивність з 1 га при суцільному виростанні — до 53 кг. Інші види Ж. менш медоносні. Розмножується Ж. тільки насінним шляхом.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.