Бджільництво - словник-довідник

ЖОСТІР — росте близько 15 видів рослини, з яких медоносне значення мають тільки кілька видів. Найцікавіший для бджільництва Ж. проносний. Це чагарник або невелике деревце родини крушинових. Розповсюджений у чорноземних і степових районах. Росте на узліссях і схилах, у розріджених лісах і річкових долинах. Рослина досягає 1,5-5 м заввишки, рідше 8 м. Гілки численні, супротивні, з колючими пагонами. Кора молодих гілок червонясто-коричнева, у старіших — темно-коричнева, майже чорна. Листя супротивне, черешкове, яйцеподібне або еліптичне, загострене. Квітки жовтувато-зеленуваті. Плід — куляста чорна кістянка з трьома-чотирма тригранними кісточками. Цвіте у травні — червні. Медопродуктивність з 1 га при суцільному виростанні — до 53 кг. Інші види Ж. менш медоносні. Розмножується Ж. тільки насінним шляхом.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.