Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЗАҐРАТОВУВАННЯ ЛЬОТКА — необхідне, щоб запобігти проникненню гризунів у вулик в осінньо-зимовий період. 3. л. проводять при збиранні гнізд на зимівлю. Льотковий загороджувач установлюють таким чином, щоб бджоли могли вільно проходити.

3. л. проводять під час перевезення пасік на основні медоноси. У цьому випадку це необхідно, щоб бджоли не виходили з вуликів. Або ж використовують у тих випадках, коли медоноси оброблені отрутохімікатами й бджіл не можна випускати на поля.

При використанні льоткових загороджувачів у літню пору треба підсилювати вентиляцію усередині вулика, щоб бджоли й розплід не запарилися.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.