Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЗАПАСНІ СТІЛЬНИКИ — вільні на цей момент стільники, не зайняті ні розплодом, ні кормами. 3. с. необхідно зберігати в ідеальній чистоті, у приміщеннях, де їх не можуть ушкодити цвіль, гризуни й воскова міль.

Зберігання стільників може бути як відкритим, так і закритим. При відкритому зберіганні стільники розвішують на спеціальних рейках на такій відстані один від одного, щоб вони не стикалася. Приміщення має бути добре провітрюваним. Метелики молі зазвичай уражають і кладуть яйця між стільниками, що доторкаються, відкритих вони уникають. При такому розташуванні може бути ушкоджений один стільник, а інші залишаться недоторканими. Таке зберігання вимагає щомісячного огляду стільників.

Закритий спосіб використовують для зберігання магазинних стільників, які виставляють у вулики на період активного медозбору, а весь інший час вони зберігаються на складі.

Найкраще зберігати стільники в добре продезінфікованих шафах, запасних вуликах і корпусах вуликів у сухих і прохолодних приміщеннях. Якщо стільники зберігаються в поставлених один на одного вуликових корпусах або магазинних надставках, то до нижнього корпуса або магазина прилаштовують дно, а до верхнього — дах. Всі щілини між ними заклеюють папером або затягують поліетиленовою плівкою. Не забувають також наглухо закрити всі льотки.

Перед установкою на зберігання необхідно провести дезінсекцію стільників, щоб уникнути влучення з ними яєць воскової молі або гусениць. Стільники й забраковану суш обробляють ентобактерином.

Забраковані стільники й воскову суш найкраще перетопити.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.