Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЗАПИЛЕННЯ — перенесення пилку з тичинок на рильця маточок. Рильця, на які був перенесений пилок, називаються обпиленими. 3. відбувається різними способами. Квітки й суцвіття деяких рослин пристосувалися до 3. вітром і називаються вітрозапильними (анемофільними). До цих видів рослин належать добре відомі пилконоси — ліщина, горох, вільха, шовковиця, горох тощо. Рослини, які запилюються комахами, називаються ентомофільними й складають більшу частину в порівнянні з анемофільними. Існують рослини, які запилюють за допомогою води (гідрофілія); для них характерним є те, що живуть вони у воді.

Розрізняють самозапилення, коли на рильце потрапляє пилок тієї ж квітки, і перехресне 3., коли пилок потрапляє також з інших квіток.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.