Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЗАТІНЕННЯ ВУЛИКІВ — дозволяє нормалізувати в гнізді бджіл температуру, охороняє бджіл від перегріву, знижує ймовірність виникнення ройового стану в бджолосім'ї.

3. в. буває природним, тобто коли вулики встановлюються в тіні дерев, кущів, і штучним, коли на дахи вуликів кладуть солом'яні мати, траву, гілки дерев тощо. Деякі пасічники висаджують біля вуликів кукурудзу, соняшник, тобто такі культури, які можуть бути орієнтиром для бджіл й одночасно давати тінь, інші накривають дахи мішковиною тощо.

Улітку деякі бджолярі ставлять вулики льотками на північ, це сприяє зниженню температури усередині гнізда, а особливо на прилітній дошці. Одночасно із 3. в. розширюють льотки й підсилюють вентиляцію усередині вуликів.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.