Бджільництво - словник-довідник

АСТРАГАЛ ШЕРСТОКВІТКОВИЙ — трав'яниста, рідше чагарникова багаторічна або однолітня рослина родини бобових.

Росте А. ш. на схилах степових балок. Нормально росте з іншими травами, заростей не утворює. Стебло пряме, заввишки 30-40 см. Листя на коротких черешках, складається з 10-18 пар листочків. Листочки довгасті, ланцетоподібні, з обох боків густо опушені шовковистими рудуватими волосками. Квітки жовті, густо опушені, зібрані в густі, майже кулясті суцвіття на довгих квітконіжках. Квітки мають приємний медяний запах. Плід — шкірястий біб овальної форми. Цвіте в червні — липні, плодоносить із липня по вересень. Бджоли збирають із квіток нектар, рідше — пилок.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.