Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЗИМОВО-ВЕСНЯНА ЗАГИБЕЛЬ БДЖІЛ — буває природною або вимушеною. Загибель бджіл викликають заразні й незаразні хвороби, а також несприятливі умови утримання, що можуть призводити до масових втрат бджолосімей.

Відхід бджіл у зимовий час залежить від ступеня їхньої зношеності за осінньо-зимовий період. Наприклад, якщо бджоли в осінній період переробляли цукровий сироп, призначений їм для зимівлі, це означає, вони пішли в зиму занадто зношеними й до весни навряд чи доживуть. Якщо ж бджоли зимують у добрих умовах, то до весни вони збережуть достатньо енергії, братимуть активну участь у розвитку сім'ї.

Кількість втрат у зимово-весняний період залежить від віку бджіл. Бджоли, виведені в серпні — вересні, краще переносять зимівлю й залишаються активними навесні.

Особливо багато бджіл гине під час голодування в період зимівлі. Таке можливе при неправильному формуванні клубу бджіл, коли в середині гнізда були встановлені маломедні рамки або якщо сім'я була погано забезпечена кормами.

Під час весняного обльоту бджіл пасічник очищає дно вулика від підмору. Якщо налічується близько 50-100 г підмору — це природний відхід бджіл. Основна маса бджіл гине на початку весни.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.