Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЗІРОЧНИК — багаторічна, рідше однолітня трав'яниста рослина родини гвоздикових. У дикому вигляді поширена на всій території СНД, налічується близько 50 видів. В Україні росте 11 видів 3. Листя яйцеподібне або лінійно-ланцетоподібне. Квітки двостатеві, білі. Плід — коробочка. Нектароносна рослина. Найціннішими для бджільництва є такі види:

3. злакоподібний — багаторічна рослина. Поширена в степах, росте на лісових галявинах, сухих луках. Стебло нитчасте, лежить або сходить, заввишки 15-50 см. Листя лінійне або вузьколанцетоподібне. Квітки розташовані в розгалуженнях стебла. Цвіте в травні — червні. У період цвітіння бджоли добре відвідують цю рослину.

3. злакоподібний як корм для худоби отруйний.

3. шершаволистий — багаторічна рослина з тендітним стеблом заввишки 14-35 см. Дикорослий 3. ш. зустрічається в дібровах. Листя вузьколанцетоподібне. Квітки великі, зібрані в пухнаті верхівкові напівзонтичні суцвіття. Цвіте в травні — червні. Бджоли збирають із квіток нектар. На меді 3. ш. бджолосім'ї добре розвиваються.

Рослина отруйна для худоби.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.