Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЗМЕНШЕННЯ КІЛЬКОСТІ БДЖІЛ — спостерігається в будь-якій бджолосім'ї. Воно буває як природним, так і патологічним. Природне з. к. б. відбувається в результаті природної смерті старих бджіл. Залежно від сезону їхня кількість коливається. Наприклад, у зимовий період і на початку весни в бджолосім'ї переважає кількість старих бджіл над молодими, але в міру розвитку сім'ї (до кінця весни — початку літа) картина змінюється:

спостерігається великий відхід старих бджіл і масове збільшення молодих. До кінця ж головного узятку кількість молодих бджіл у сім'ї знову скорочується.

Патологічне з. к. б. може бути викликане хворобою сім'ї бджіл, масовою загибеллю бджіл під час непогоди, отруєнням отрутохімікатами, через подолання великих відстаней до основних медоносів тощо.

Ознаками патологічного з. к. б. є масова загибель бджіл, різке ослаблення сімей, наявність трупів у вуликах і на території пасіки. У таких випадках необхідно з'ясувати причини з. к. б. і вжити відповідних заходів.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.