Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЗОЛОТАРНИК ЗВИЧАЙНИЙ багаторічна трав'яниста рослина родини складноцвітих (рис. 18). Поширена в європейській частині Росії, на всій території України, крім Криму, воліє рости в лісовій і лісостеповій зонах. 3. з. можна зустріти в лісах, частіше хвойних, у рідких чагарниках, на узліссях, у сухих місцях на берегах рік, на схилах ровів, у ярах, на залізничних насипах, уздовж доріг. Стебло пряме, заввишки до 1 м. Прикореневе листя оберненояйцеподібне, зубчасте, черешкове; нижні стебла ланцетоподібні, звужені в короткий черешок; верхнє сидяче, вузьке; суцвіття кошики, розміщені уздовж верхньої частини стебла. Цвіте в липні вересні. Бджоли беруть із рослини як пилок, так і нектар.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.