Бджільництво - словник-довідник

ЗОЛЬНІСТЬ МЕДУ визначається кількістю мінеральних речовин у 100 г меду після спалювання й виражається у відсотках.

До складу золи меду входить безліч хімічних елементів калій, кальцій, залізо, фосфор, марганець, магній, йод, алюміній, натрій тощо. Квітковий мед має зольність 0,14 %, у падевому вона може варіюватися від 0,14 до 0,28 %, у деяких випадках може досягати й 1 %.

Для експресного меду характерна низька 3. — від О до 0,07 %. Квітковий мед, у якому зольність ледь досягає 0,1 %, указує на те, що в ньому присутня цукрове підгодування.

З.м. показник якості меду та його придатності для зимівлі бджіл. Мед, зольність якого має високий відсоток, непридатний для зимівлі бджіл.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.