Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЗОЛЬНІСТЬ МЕДУ визначається кількістю мінеральних речовин у 100 г меду після спалювання й виражається у відсотках.

До складу золи меду входить безліч хімічних елементів калій, кальцій, залізо, фосфор, марганець, магній, йод, алюміній, натрій тощо. Квітковий мед має зольність 0,14 %, у падевому вона може варіюватися від 0,14 до 0,28 %, у деяких випадках може досягати й 1 %.

Для експресного меду характерна низька 3. — від О до 0,07 %. Квітковий мед, у якому зольність ледь досягає 0,1 %, указує на те, що в ньому присутня цукрове підгодування.

З.м. показник якості меду та його придатності для зимівлі бджіл. Мед, зольність якого має високий відсоток, непридатний для зимівлі бджіл.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.