Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ІНСТИНКТ — складні прояви в поведінці тваринного організму у відповідь на зовнішні та внутрішні подразники. Зміна І. у природі відбувається дуже вільно, тому виробити їх шляхом навчання тварин неможливо. У різних тварин спостерігаються І., вироблені віками: бобри, мурахи будують житло, риба нереститься, птахи летять на південь, ведмеді сплять узимку тощо.

У бджіл також є кілька І., що дозволяють існувати їхньому виду: будівництво гнізд, танці бджіл, нагромадження кормів, роїння, вигнання трутнів із гнізда, вирощування матки, підтримка оптимальної температури й вологості в гнізді тощо.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.