Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

КАЛИНА гіллястий чагарник або невелике деревце із родини жимолостевих. Любить рости на вологому ґрунті, у вогкуватих змішаних і листяних лісах, у чагарникових заростях, ярах, на берегах рік й озер. Висота 1,5-4 м. Кора сірувато-бурого кольору. Листя супротивне, три-п'ятилопатеве, широкояйцеподібне, зверху темно-зелене, знизу світліше, на жилках опушене. Квітки білі або рожеві, зібрані в пласкі зонтикоподібні мітелки. Плід куляста яскраво-червона кістянка. Плоди не обсипаються з гілок до зими. Цвіте в травні червні. Бджоли збирають із квіток К. багато пилку й нектару. Медопродуктивність з 1 га близько 15 кг.

Культивують К. як декоративну рослину. Розмножується насінням. Перед посівом насіння стратифікують. Кора та ягоди використовуються в народній медицині.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.