Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

БАГАТОШЛЮБНІ (ПОЛІГАМНІ) РОСЛИНИ — невелика група рослин, які на одному екземплярі рослини мають і двостатеві й одностатеві (чоловічі й жіночі) квітки. На рослинах квітки можуть бути розташовані в різних комбінаціях. Наукові дослідження показали, що близько 71-78 % всіх покритонасінних рослин мають двостатеві, а 8-12 % одностатеві квітки. З медоносів до Б. р. належать багато видів клена, ясен, ракові шийки, диня.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.