Бджільництво - словник-довідник

БАГАТОШЛЮБНІ (ПОЛІГАМНІ) РОСЛИНИ — невелика група рослин, які на одному екземплярі рослини мають і двостатеві й одностатеві (чоловічі й жіночі) квітки. На рослинах квітки можуть бути розташовані в різних комбінаціях. Наукові дослідження показали, що близько 71-78 % всіх покритонасінних рослин мають двостатеві, а 8-12 % одностатеві квітки. З медоносів до Б. р. належать багато видів клена, ясен, ракові шийки, диня.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.