Бджільництво - словник-довідник

КАМЕРА ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ РАМОК І СТІЛЬНИКІВ являє собою саму камеру й резервуар у вигляді самовара. У резервуарі підігрівається дезінфікуючий розчин, а в камері встановлюються рамки та стільники. Обробка рамок у камері повністю звільняє їх від спор ноземи.

Резервуар і камера з'єднані між собою шлангом, через який проходять пари розчину. Розмір камери відповідає величині гніздових рамок, у ній можна помістити кілька рамок одночасно. Резервуар зроблений із металу, камера із дерева.

У К. поміщають рамки й герметично закривають кришкою. У резервуар заливають 400 мл 30% -вого розчину оцтової кислоти. Воду підігрівають до температури 53 °С. Випарювання кислоти триває близько 40 хв, при цьому останні 20 хв у камері підтримується температура близько 54 °С. Після цього рамки залишають у камері на добу, потім протягом 5 днів їх добре провітрюють.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.