Бджільництво - словник-довідник

КЕНАФ — однолітня бульбова рослина родини мальвових. Росте на Північному Кавказі й півдні України. Висота рослини 2-5 м, товщина стебла біля основи 1,5-3 см. Листочки довгочерешкові, нижні — прості, середні — пальчастороздільні, верхні — ланцетоподібні. Квітки кремового кольору, у середині віночка червоно-вишнева пляма. Квітки розташовані в пазухах листя поодиноко й відцвітають за 1 день. Рослина переважно самозапилюється. При недостатньому розвитку пильовиків можливим є перехресне запилення за участю бджіл й інших комах. К. цвіте 1,5-2 місяці. Бджоли збирають із рослини нектар, пилок не беруть. З 1 га можна зібрати до 40 кг меду.

Мед, отриманий з К., уважається малоцінним. Мед мутно-жовтуватого кольору з дуже неприємним смаком.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.