Бджільництво - словник-довідник

КИЗИЛЬНИК — чагарникова рослина родини розоцвітих. На території СНД росте кілька видів К.

На півдні СНД розповсюджений К. чорноплідний. Росте на сухих щебенистих ґрунтах, у добре проріджених лісах, чагарникових заростях, на схилах. Квітки білі або матово-рожеві, зібрані в щитовидні мітелки або грона. Цвіте у квітні — початку травня.

К. кримський — чагарник заввишки від 2 до 2,5 м. Зустрічається в листяних лісах Криму, на схилах гір, на лісових узліссях і прогалинах. Квітки дрібні, білі, зібрані в невеликі мітелки. Цвіте в травні. Бджоли добре відвідують його квітки, якщо поруч не цвітуть конкуренти-медоноси. Бджоли збирають як пилок, так і нектар.

К. багатоквітковий — невеликий кущ заввишки до 1,5 м. Росте на схилах гір Східного Кавказу. Квітки білі, зібрані суцвіттями в грона. Зацвітає в травні. Чудовий медонос.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.