Бджільництво - словник-довідник

КЛИНЦІ ЛЬОТКОВІ — призначені для регулювання ширини льотка або повного його перекриття під час, наприклад, перевезення вуликів разом із бджолами. К. л. виготовляють різної величини й форми. Для багатокорпусних вуликів клинець з одного боку має довжину 250 х 12, а з іншого боку — 100 х 8 мм, що дозволяє фіксовано встановлювати льотковий вкладиш. У двокорпусних і багатокорпусних вуликах зазвичай установлюють

два К. л. з обох боків льоткової щілини. Для стандартного вулика-лежака й українського вулика К. л. кріплять біля льотка за допомогою 2 скоб або 2 напрямних дерев'яних планок. В окремих конструкціях вуликів-лежаків, де обидва льотки розташовані в передній стінці, використовують льоткову втулку.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.