Бджільництво - словник-довідник

БАК ДЛЯ РОЗПАЛЮВАННЯ ВОСКУ — використовують для розчинення в ньому воскосировини перед переробкою воску. Найчастіше пасічники використовують невеликі баки або каструлі. Ніколи не можна розтоплювати віск в оцинкованому посуді.

Найкращі матеріали для воскопереробної апаратури: алюміній, дерево, емальований посуд та іржостійка сталь. Посуд із цих матеріалів зберігає якості воску, що переробляється в ньому. Алюмінієвий посуд найбільш придатний, у ньому навіть можна нагрівати віск до 120-130 °С.

При перероблюванні воскосировини в емальованому посуді стежать, щоб емаль була непошкодженою, тому що оголене залізо викличе потемніння воску.

Розпалювання воскосировини (частіше на воскопереробних підприємствах) проводяться в дерев'яному посуді на водяній бані.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.