Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

КОЖУХИ ДЛЯ ВУЛИКІВ — застосовуються при груповому розміщенні вуликів із бджолами, які залишаються зимувати на волі, а також для утеплення одностінних вуликів навесні й восени. Розміри кожухів залежать від величини вуликів і їхньої кількості. Щити для кожухів виготовляються з будь-якого дешевого матеріалу (обаполи, лубок тощо). Кожухи роблять з окремих щитів, що складають окреме дно, розбірні бічні щити й непромокальний дах, що кріпиться внапуск на бічні щити. Між вуликом і кожухом залишають близько 20 см простору, а між самими вуликами — близько 15 см, засипають його утеплювальним матеріалом (сухим листям або сухим мохом). Під вулик і зверху також кладуть шар утеплювального матеріалу. Навпроти льотка в стінці кожуха прорізають відповідний отвір і вставляють у нього коридор завширшки 15 см і заввишки 1,5-2,0 см. Льотки вуликів надійно захищають від проникнення в гнізда бджіл мишей.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.